26 ŞUBAT, PAZARTESİ, 2018

Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları 28 Şubat’ta

Kayleen ve Doug’ın sekiz yaşındalarken okul revirinde karşılamaları, büyük bir aşka ve kronik bir yaralanmaya dönüşür. Aşk yaraları sarabilir mi? Ya aşkın kendisini yaralamışsak? İyileşmek mümkün mü? Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları sevmek, sevilmek, büyümek, yaralanmak ve yaraları sarmakla ilgili tüm mahremiyetimize ışık tutan, aşkı kendimizde yeniden keşfetmemiz için cesaretlendiren, kışkırtıcı, yalnız ve hüzünlü çağdaş bir aşk masalı...

2010 Pulitzer Drama Ödülü finalisti, bol ödüllü oyun yazarı Rajiv Joseph’in kaleme aldığı, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirdiği, yönetmen koltuğunda Barış Gönenen’in oturduğu Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları’nın yönetmen yardımcılığını Beybin Başerdem yapıyor. Oyunun ışık ve dekor tasarımını Onur Alagöz, proje asistanlığını ise Yeşim Çelebi üstleniyor.

​Merve Bulut ve Ümit Yaşar Bekar’ın oyuncu kadrosunda olduğu Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları, TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan üçüncü oyunu. Oyun, 28 Şubat 2018, Çarşamba akşamı saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.

0
1288
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle