HAKKIMIZDA

Artful Living sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunar. İzleyicilerini sanat ve kültür yaşam hayatının bir parçası yaparak, paylaşımlarda bulunmasını, yorumlar yapmasını, takipte kalmasını ve ürettiklerini paylaşmasını sağlar. Bu hâli ile Artful Living eşsiz bir sanat sosyal medyasıdır.

Sanatçıları ve yazarları tanıtırken, eserlerinin sunumu için uluslararası bir platform kurarak destek sunar. Yetenekli ve yaratıcı dimağların öne çıkabilmesi ve meziyetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmesi için hizmet verir. Yaratacağı projeler ile sürdürülebilir bir sanat ve kültür topluluğu olmayı kendisine amaç edinmiştir.

Bay İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı girişimi ile Bay İnşaat ve Altın İplik sponsorluğunda Mart 2013 yılında yayın hayatına başlayan Artful Living, 2021 yılından beri Erol Özmandıracı’nın desteği ile İstanbul’da devamlılığını sürdürmektedir.

Artful Living,
Hayal etmeye,
Yeteneğin ve aklın gücüne,
Yaratıcılığın barındırdığı sonsuz imkânlara inanır,

Sanatın ve bilimin bir toplumu geleceğe taşıdığına olan inancı ile geleceğe bırakabileceği en iyi mirasın bu iki unsur ile donatılmış bir toplum olduğuna inanır. Artful Living sürdürülebilir bir sanat ve kültür topluluğu oluşturarak, pozitif bir dönüşümün parçası olmaktan içtenlikle mutluluk duyar.

Geldanlage