VİDEO
 • 11 EKİM,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -X-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğunda "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programına yeni sezonunda 10. bölümü ile devam ediyor.

  ​Naz Elmas, Contemporary Istanbul'da Artopol Sanat Galerisi'ni ziyaret ediyor ve Elmas'a Burçe Saraçoğlu eşlik ediyor. ​Artopol Sanat Galerisi, Contemporary İstanbul’da Zeynep Akgün, Aşan Akın, Yunus Çermik, Cömert Doğru, Huri Kiriş, Zeynep Koçan, Murat Saygıner, Nilay Özenbay, Hülya Sözer, Eda Taşlı, Sayat Uşaklıgil ve Yiğit Yazıcı’nın eserlerini sanatseverlerle buluştuyor. 16. Contemporary İstanbul küratörü Aslı Ünal tarafından seçilen Nilay Özenbay’ın Love ve Aşan Akın’ın Mindless başlıklı eserleri açık hava heykel sergi alanında sergileniyor. Ayrıca galeri “NFT” bölümünde Murat Saygıner’in işlerini “Samsung The Frame” sponsorluğunda izleyiciyle buluşturuyor. Artopol Sanat Galerisi’ni Tersane Istanbul’da A2-310 standında ziyaret edebilirsiniz.

  DEVAMI
  0
  0
  2412
 • 11 EKİM,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -IX-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living'in, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğunda "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının yeni sezonu başladı.

  Artful Living, Contemporary İstanbul’un 5-10 Ekim tarihleri arasında Tersane İstanbul’da gerçekleşen 16. edisyonuna katılıyor ve bu yıl bir ilk olarak fuarda bir sanatçıyı temsil ediyor. Temsil edeceği ilk sanatçı ise eserlerinde “düzen” kavramının peşinden giden Edi oluyor.

  ​Naz Elmas "Sanatın Renkleri" programının 9. bölümünde Artful Living standını ziyaret etti. ​Tüm katılımcıları 5-10 Ekim tarihleri arasında Tersane İstanbul’da, T9’da yer alacak Artful Living standına uğrayarak bizlerle tanışmaya ve sanatçımız Edi’nin eserlerini görmeye davet ediyoruz.

  DEVAMI
  0
  0
  1006
 • 05 TEMMUZ,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -VIII-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğuna "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının sekizinci bölümü ile devam ediyor.

  ​"Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının bu bölümüne sanatçı Sedat Girgin konuk oluyor. Elmas, Girgin ile son sergisi Abartılar Diyarı'ndan başlayıp solo çalışmalarına, grup sergilerine ve sanatçı kimliğine uzanan bir sohbet gerçekleştirdi.

  DEVAMI
  0
  0
  2303
 • 21 HAZİRAN,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -VII-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğuna "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının yedinci bölümü ile devam ediyor.

  ​"Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının bu bölümüne sanatçı Çağatay Odabaş konuk oluyor. Elmas, Odabaş ile sanatsal çalışmalarının sinema ile olan ilişkisini, sanatının özünü, sanatını besleyen unsurları ve renklerle olan ilişkisini konuştu.

  DEVAMI
  0
  0
  2353
 • 14 HAZİRAN,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -VI-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğuna "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının altıncı bölümü ile devam ediyor.

  ​"Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının bu bölümünde Elmas, Kadıköy'de bulunan İstanbul Oyuncak Müzesi'ni ziyaret etti.

  DEVAMI
  0
  0
  1136
 • 07 HAZİRAN,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -V-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğuna "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının beşinci bölümü ile devam ediyor.

  ​"Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının bu bölümüne sanatçı ve Dadaistudio’nun kurucusu Deniz Doğruyol konuk oluyor. Elmas, Doğruyol ile Dadaistudio’nun hikayesini, objelere olan merakını, sürdürülebilir sanat çalışmalarını, gündelik nesneler üzerinden gerçekleştirdiği üretimini konuştu.

  DEVAMI
  0
  0
  1136
 • 31 MAYIS,PAZARTESİ,2021
  Naz Elmas’la Sanatın Renkleri -IV-

  Sanat, kültür yaşam ve edebiyat alanlarında izleyicisine nitelikli haber ve özgün içerik sunan Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda çıktığı yolculuğuna "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının dördüncü bölümü ile devam ediyor.


  "Naz Elmas'la Sanatın Renkleri" programının bu bölümüne sanatçı Yiğit Yazıcı konuk oluyor. Elmas, Yazıcı ile ilham kaynakları, üretim gücünü nereden bulduğu, çocuklar için gerçekleştirdiği sanat etkinlikleri ve karantinanın etkileri üzerine söyleşti.

  DEVAMI
  0
  0
  920
 • 24 MAYIS,PAZARTESİ,2021
  Elifko ile 5 Dakika 5 Soru / Powered by Artopol
  DEVAMI
  0
  0
  1085
 • 17 MAYIS,PAZARTESİ,2021
  Hatiş ile 5 Dakika 5 Soru / Powered by Artopol

  Artful Living, Artopol Gallery sponsorluğunda farklı başlıklarda üreteceği içeriklerle çıktığı yolculuğa "5 Dakika 5 Soru" bölümleri ile devam ediyor. Sanatçılara yönelttiğimiz sorularla kendilerinden sanatçı kimliklerine ve sanatlarına dair özel cevaplar aldığımız “5 Dakika 5 Soru” programının bu haftaki konuğu Hatiş oluyor.

  DEVAMI
  0
  0
  923
Geldanlage