11 TEMMUZ, ÇARŞAMBA, 2018

La Villa Bu Hafta Vizyona Giriyor

Dünya prömiyerini yaptığı Venedik Film Festivali’nden ödüllerle ayrılan, Toronto ve San Sebastian gibi önemli festivallere katılan La Villa (Deniz Kıyısındaki Ev) 13 Temmuz’da vizyona giriyor.

Ünlü yönetmen Robert Guédiguian’ın yönetmen koltuğunda olduğu, Ariane Ascaride, Jean-Pierre Darroussin, Gérard Meylan ve Jacques Boudet’in oyuncu kadrosunda yer aldığı film, birbirinden uzaklaşmış bir ailenin bir umutla tekrar kurulan bağlarına odaklanıyor.

​Marsilya’nın yakınlarındaki küçük ama tablo gibi bir koyda üç kardeş, hastalanan babalarının villasında uzun zamandan sonra tekrar bir araya gelir. Paris’te ailesinden kopuk bir hayat süren Angela, kendinden küçük bir kadına aşık olan Joseph ve ailenin butik restoranını işletmeye çalışan Armand, babalarının son günlerinde yanındadırlar. Aralarındaki bağın derinden sarsılmasına neden olan geçmişte yaşadıkları acı olayla tekrar yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Ayrıca hiçbiri, sahile ansızın vuran ve hayatlarına giren davetsiz misafirlere hazırlıklı değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=_InkVpGMRe0

0
792
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle