15 HAZİRAN, CUMA, 2018

Elektronik Müziğin Yıldız İsimlerinden Dixon Yeniden İstanbul’da!

Suma Beach kapılarını, Dixon ve Marcus Worgull’un performanslarıyla açıyor. 16 Haziran Cumartesi gerçekleşecek olan performanslar, Suma Beach’in sihirli ormanında müzikseverlerle buluşacak.

Elektronik müzik dünyasının yıldız isimlerinin başında gelen Berlin menşeli Dixon, 2013-2016 yılları arasında Resident Advisor tarafından yılın en iyi DJ’i seçildi. Aynı zamanda Innervision prodüksiyon şirketinin de kurucusu olan Dixon (Steffen Berkhahn), house, tech house, deep house ritimlerle bezeli setleriyle kalıpların dışına çıkan bir prodüktör. Müzisyen, birçok DJ’e ilham veren mix tekniği, her müzik türüne olan hakimiyeti ve plak kurdu gibi her müzik kaydını hücrelerine kadar araştırmasıyla, Berlin’in elektronik müzik akımını değiştiren isim olarak anılıyor.

​Inervision’dan çıkan bir başka isim olan ve 20 yıla yakındır plaklarının başında reggea, dub hatta tango gibi sayısız türü elektronik müzikle harmanlayan Marcus Worgull ise sihirli orman sakinlerini sabahın ilk ışıklarına kadar dans ettirecek.

0
994
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle