12 NİSAN, PERŞEMBE, 2018

Dünyanın Her Yerinden Müzisyenler Cappadox 2018'de

Bu yıl Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasında 14 – 19 Haziran tarihleri arasında “Sessizlik” teması altında gerçekleşecek Cappadox’un 2018 programında İngiltere’den İtalya’ya, Fransa’dan Kolombiya’ya dünyanın her yerinden müzisyenler yer alıyor. Müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava deneyimlerini bir araya getiren Pozitif deneyimiyle gerçekleşen Cappadox’un Volkswagen ana sponsorluğunda yapılacak dördüncü edisyonunda, Kapadokya’nın etkileyici atmosferinde sahne alacak sanatçılar arasında ALA.NI, Nicola Cruz, Populous, Cero39, Feathered Sun, Dijf Sanders bulunuyor.

Andrea Bocelli, Mary J Bilge ve Blur gibi isimlere geri vokallik yapan İngiliz sanatçı Ala.Ni, 15 Haziran Cuma günü Uçhisar Çiftlik Evi’nde sahne alacak. Multi-enstrümantalist ve gezgin Ghent’li prodüktör Dave ‘Dijf’ Sanders, 15 Haziran Cumagünü Bezirhane’ye konuk olacak. Lecce’li İtalyan prodüktör Andrea Mangia, nam-ı diğer Populous, 15 Haziran Cuma gecesi Perili Ozanlar Vadisi’nde sahne alacak. Latin pop kültürünü ve Karayip müziğini harmanlayan Kolombiyalı grup Cero39, 15 Haziran Cuma günü Perili Ozanlar Vadisi’nde ikinci sahnede müzikseverlerle buluşacak.

​Nu, jO.K.e, Raz Ohara, Chris Schwarzwaelder, Iannis Ritter ve Acid Pauli’nin yıllardır birbirini tanıyan arkadaş grubu Feathered Sun 16 Haziran Cumartesi, günün son konseri ile Perili Ozanlar Vadisi ikinci sahnede Cappadoxlularla buluşacak. Antik mitoloji ve folklorik ögeleri modernleştirip müziğine dahil eden Nicola Cruz, 17 Haziran Pazar gecesi Perili Ozanlar Vadisi’nde konserini gerçekleştirecek. 

0
1675
1
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle