15 AĞUSTOS, SALI, 2017

Alt Genç Sanatçıları Çağırıyor

A Corner in the World ve bomontiada Alt, genç sanatçılar ve topluluklar için yeni bir konuk sanatçı programı başlatıyor. Alt 001 programıyla kariyerlerinin başındaki sanatçılar 3 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında sürecek program boyunca stüdyodan ve danışmanlık olanaklarından yararlanabilecek.

​Sanatçılar, performans sanatları alanında geliştirdikleri projelerle başvuru yaparak bomontiada Alt’ta projeleri için stüdyo alanında çalışmalar yapabilecek. Projelerini geliştirme aşamasında danışmanlık ve prodüksiyon desteği alarak performanslarını ya da projenin farklı aşamalarını paylaşma imkanı bulabilecek.

Programa 30 yaş altında ya da ilgili alanlardaki eğitimini en fazla üç yıl önce tamamlamış sanatçılar katılabiliyor. Bu yıl programa kabul edilecek bir sanatçı ya da bir topluluk 10 Eylül tarihinde açıklanacak. Programa katılmak isteyen genç sanatçılar çok disiplinli projelerle www.bomontiada.com/alt001 linkinden indirdikleri başvuru formunu doldurarak, 28 Ağustos 2017 tarihine kadar infoalt@bomontiada.com adresine göndererek başvuru yapabilecek. 

0
863
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle