Advertisement
0 YAPILAN YORUMLAR
10206 GÖRÜNTÜLENME
15 TAKİPÇİ
0 BEĞENİ
CİTYSCAPE

‘’CITYSCAPE’’ The Marmara Pera’da

23 Mayıs – 30 Haziran 2014

Istanbul Art Space, ‘’Cityscape’’ sergisi ile kültür, sanatın merkezi Pera’da konumlanan, misafirlerine eski Pera’da çağdaş sanatı yaşatan The Marmara Pera otelinde sanat izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.

“Cityscape”sergisinde bir araya gelen sanatçılar Burcu Aksoy, Desen Halıçınarlı, Emre Tandırlı, Monika Bulanda, Özgül Arslan, Sercan Apaydın kaotikliğin rutinleştiği şehir yaşamında karşılaştıkları çarpıcı detaylardan ‘’kendi kent’’lerini sanat üretim dillleriyle yeniden oluşturuyorlar. Sanatçılar, kente ve kentin sayılması imkansız, kendi içinde birbirini taklit eden, farklı renk tonlarında ve çarpıcı dokulardaki bağımsız parçalardan oluşan kolaj görüntüsüne odaklanarak kentle kurdukları ilişkiyi irdeliyorlar. Kentin fiziksel görünümündeki değişime ışık tutuyor, kentteki görüntüleri tekrar tanımlıyorlar.

Kentle kurduğumuz ilişkiyi, kentin içindeki yaşam alanımızı, gündelik, hızlı şehir yaşamının içinde denk geldiğimiz peyzajları sorgulayan “Cityscape’’ sergisi 23 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında The Marmara Pera’da görülebilir.

23.05 – 30.06.2014

The Marmara Pera
Meşrutiyet Cad. Tepebaşı – 34430,Beyoğlu / İSTANBUL

İletişim :İstanbul Art Space

www.istanbulartspace.com

info@istanbulartspace.com

New Image Info Text

0
3251
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
MEKAN BİLGİSİ
İstanbul Art Space, 2014 yılında açık proje alanı olmayı hedefleyerek kurulmuştur. Sanatçıların ve sanat projelerinin sunumlarıyla gelişen, ulaşılabilir sanat yapısını destekleyen alternatif bir proje’dir. Sanatçı, sanat eseri ve sanat izleyicisi arasında disiplinlerarası bi ... devamı
TAKİPÇİLERİ
15
YAZILARI
3
Advertisement
Geldanlage