ETKİNLİKLER
YAKLAŞAN ETKİNLİKLER
20
BUGÜN, AÇILIŞLAR
AĞUSTOS
Heartstone Film Gösterimi
Heartstone Film Gösterimi
21:00
20 AĞUSTOS
20 AĞUSTOS

İzlanda’da bir kasabada geçen film, ergenlik yaşlarındaki Thor ve Christian’a odaklanıyor. Biri bir kızın kalbini kazanmanın yolunu ararken, diğeri ise en yakın arkadaşına karşı hislerini keşfederken ikili hayatlarının en karmaşık yazını yaşayacaktır. Kimliklerini keşfetmeye çalışan bu iki çocuğun hikâyesi İzlanda’nın soğuk kış aylarına geçtiklerinde bile içinizi ısıtacak.

 
PAZARTESİ, AÇILIŞLAR
SALI, AÇILIŞLAR
DEVAM EDENLER
Sinan Projesi
Sinan Projesi
18:00
04 MAYIS
03 EYLÜL

Uluslararası fotoğraf sanatının önde gelen isimlerinden biri olan ve Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’nda da önemli sayıda yapıtı bulunan Finlandiyalı fotoğraf sanatçısı Ola Kolehmainen’in 4 Mart–3 Eylül 2017 tarihleri arasında Borusan Contemporary’de açılan “Sinan Projesi” sergisi ve fotoğraf üzerine Perili Köşk’te sanatseverler ile bir araya geliyor.

 
 “İstanbul’dan İzler”
“İstanbul’dan İzler”
18:00
12 HAZİRAN
01 EYLÜL

42 Maslak Art!SPACE Gallery, Gama Art Gallery iş birliğiyle dört sanatçının İstanbul’dan etkilenerek yaptığı çalışmaları bir araya getirdiği “İstanbul’dan İzler” sergisini 12 Haziran’da sanatseverlerle buluşturdu ve 1 Eylül'e kadar gezilebilecek. Şule Altıntaş’ın küratörlüğünü yaptığı sergide Dominique Barreau, Eric Peyret, Esra Meral Demircan ve Murat İrtem’in çalışmaları yer alıyor.

 
Final Portrait
Final Portrait
11:00
18 AĞUSTOS
31 AĞUSTOS

Başrollerini Geoffrey Rush ve Armie Hammer paylaştığı ve ünlü sanatçı Alberto Giacometti’nin hayatının bir dönemine odaklanan Final Portrait, 18 Ağustos’ta izleyiciyle buluşacak.

 
Moovment Festival
Moovment Festival
14:00
19 AĞUSTOS
20 AĞUSTOS