0 YAPILAN YORUMLAR
60069 GÖRÜNTÜLENME
32 TAKİPÇİ
0 BEĞENİ
Gezici Bir Makina olarak Bir Beden

07 Ağustos 2015 Cuma, 19:00, halka sanat/galeri'de!


halka sanat projesi rezidans programı sanatçısı Huang Men-Chin' in küratörlüğünü yaptığı "Gezici Bir Makina olarak Bir Beden" adlı karma sergiyi 7-27 Ağustos tarihleri arasında halka sanat/ galeri'de izleyici ile buluşuyor. Sergi 7 Ağustos'tan itibaren 11:00- 19:00 saatleri arasında halka sanat/ galeri'de görülebilir. halka sanat projesi'nin davetiyle sergiye dahil olan Candaş Şişman'ın yanı sıra sergiye Tayvan'dan ve Avrupa'nın çeşitli yerlerinden toplam 14 sanatçı katılıyor. Bu karma sergide, yeni medya perspektifini kullanarak insan vücudunun bir zaman makinesi gibi değişen oluşumunu teknolojik çağda nasıl olacağını görüyoruz. Video gösterimlerinden oluşan bu sergi'nin açılışı 7 Ağustos 2015 Cuma günü saat 19:00'da halka sanat/ galeri'de olacak. 

https://www.facebook.com/abomm2015/info?tab=page_info

halka sanat/ galeri: Caferağa mah. Bademaltı sok. No: 24/1 Moda Kadıköy
www.halkaartproject.net 
0
2019
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
MEKAN BİLGİSİ

halka sanat projesi sergiler, sanatçı konuşmaları, atölyeler, kültürel toplantılar ve sanatçı rezidans programı düzenleyen Mayıs 2011’de başlatılmış olan, bağımsız bir sanat inisiyatifidir.

halka sanat projesi sadece bir galeri, rezidans, uygu ... devamı

halka sanat projesi sergiler, sanatçı konuşmaları, atölyeler, kültürel toplantılar ve sanatçı rezidans programı düzenleyen Mayıs 2011’de başlatılmış olan, bağımsız bir sanat inisiyatifidir.

halka sanat projesi sadece bir galeri, rezidans, uygulama ya da eğitim merkezi değil bir buluşma noktasıdır.

halka sanat projesi 2 mekanda faaliyet gösterir. galeri, mutfak, buluşma ve yönetim merkezi olarak Moda Caferağa Mah., Bademaltı Sok. No:24, Sanatçı Rezidansı olarak ise Dr. Esat Işık Cad., Ruşen Ağa Sok. No:8, 34710 Kadıköy, İstanbul adresindeki mekanı kullanır.

TAKİPÇİLERİ
32
YAZILARI
26
Geldanlage