19 KASIM, CUMA, 2021

HOPE Alkazar: Hareketin Sahnesi

HOPE Alkazar, ücretsiz etkinliklere ev sahipliği yapmaya başlıyor. Yeni medya sanatçısı Refik Anadol, Cihangir Yoga ve Urban Riders HOPE Alkazar’da katılımcılarla buluşacak.

Yapay sinir ağlarını ve en son yapay zekâ teknolojilerini kullanan Refik Anadol Studio’nun iki bölümden oluşan yeni projesi Alkazar Rüyası, HOPE Alkazar’da ücretsiz olarak deneyimlenebilecek.

Türkiye’de yoganın iyileştirici, özgürleştirici ve bütünleştirici gücünü daha çok insana ulaşması amacıyla Cihangir Yoga CY1 dersleri HOPE Alkazar’da gerçekleştirilecek. Salı günleri Nilüfer Güler, çarşamba günleri Hakan Aktürk, perşembe günleri Damla Mısırlı ders verecek. Her Seviye derslerinde ise cuma günleri Onur Aksoy, cumartesi günleri Bade Gül Kılınç, pazar günleri Nilüfer Güler’i katılımcılarla buluşacak. Türkiye’de cycling derslerinde uzmanlaşmış tek stüdyo olan Urban Riders, spor, sanat ve kültürü buluşturan HOPE Alkazar’da olacak. Çarşamba ve cuma günleri Ahmet Berkman, Mehmet Ali Yıldırım ve Haneen Kattae katılımcılarla buluşacak. Katılımlar açılışa özel olarak 23 - 30 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

HOPE Alkazar’ın internet sitesine buradan, etkinlik programına ise buradan ulaşabilirsiniz.

0
1758
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage