Advertisement
09 HAZİRAN, CUMA, 2023

Rosk’ın Yeni Teklisi “You Don’t Belong” Yayında

Rosk adıyla tanınan şarkıcı-söz yazarı Rosan Sashida’nın yeni albümü Art Collective’in 9. ve son teklisi “You Don’t Belong” müzikseverlerle buluştu.

Sinematik bir şarkı yazarı olan Rosan Sashida’nın solo müzik projesi Rosk’ın Art Collective isimli yeni albümünün son teklisi “You Don’t Belong”, karanlık bir yere ait olmamaya odaklanıyor. Bugüne kadarki en enerjik Rosk şarkılarından biri olan “You Don’t Belong”, bir topluluğa ait olmak ile ilgili bir şarkıyla başlayan Art Collective albümü için mükemmel kapanış yapıyor. Rosk, yakında çıkacak olan Art Collective albümünde ünlü İspanyol prodüktör Pachi Garcia Alis ile birlikte çalıştı.

Mexico City’de doğup büyüyen Rosan Sashida, Kanada’da Vancouver Film School’da film yapımcılığı okudu ve daha sonra Boston Mass’ta Berklee College of Music’te film müziği ve kompozisyon eğitimi aldı. Rosk, Rosan Sashida’nın müzikal merakını özgürce keşfettiği, yarı soyut indie-pop/rock üretimler yaptığı, İngilizce ve İspanyolca şarkı sözleri, etkili siyaset ve gözü kara kırılganlık içeren solo müzik projesi.

​Rosk’ın “You Don’t Belong” isimli yeni teklisini buradan dinleyebilirsiniz.

0
3916
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage