31 MAYIS, CUMA, 2024

Oscar and the Wolf’tan Yeni Tekli: “Somebody Without U”

29 Haziran’da İstanbul Maximum Uniq Açık Hava’da sahne alacak Oscar and the Wolf, “Somebody Without U” isimli yeni teklisini yayımladı.

“Somebody Without U”, çıktığı günden bu yana dünya çapında 5 milyondan fazla dinlenen “Angel Face” isimli tekliyi takip ediyor. Bu şarkı, Oscar and the Wolf için Max Colombie’nin daha savunmasız ve samimi bir yönünü vaat eden yeni bir sanatsal aşamanın başlangıcını temsil ediyor. “Somebody Without U” ve “Angel Face”, Oscar and the Wolf'un yeni müzikal yönünü dinleyiciye sunuyor. Colombie’nin karanlık ve aydınlık arasındaki dengesi; dans müziği, pop ve R&B’nin eşsiz bir karışımı ile bir araya geliyor.

Hem medya hem de kişisel sosyal medya hesapları aracılığıyla Max Colombie, hayatının en karanlık dönemlerinden bazılarını göstermekten çekinmiyor ve platformunu ruh sağlığı ve madde bağımlılığı konusunda kamuoyunda farkındalık yaratmak için kullanıyor.

Max Colombie şarkı hakkında şunları söylüyor: “‘Somebody Without U’ bana çok hızlı ve doğal bir şekilde geldi. Şarkıyı ilk olarak piyanoda yazmıştım; başlangıçta gerçek bir baladdı. Yapımcılarımdan biri şarkıyı bir pop ritmine soktu. Bunun aslında daha iyi olduğunu düşündüm, çünkü bu güçlü bir kontrast yarattı; hüzünlü sözlerle karışık neşeli bir düzenleme. The Smiths’in de yaptığı şey bu… Eskiden kendimi gerçekte var olmayan senaryolardaki bir karakter olarak görürdüm. Şimdi, çalışmalarımın hepsi gerçekten otobiyografik. Akıl hastalığının yüzü olmak istemiyorum ama farkındalığın sesi olmak istiyorum.”

​Oscar and the Wolf’un “Somebody Without U” isimli yeni teklisini buradan dinleyebilir, Haziran’da İstanbul Maximum Uniq Açık Hava’da gerçekleşecek konser biletine ise buradan ulaşabilirsiniz.

0
732
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage