05 NİSAN, PAZARTESİ, 2021

Oscar and the Wolf Yeni Teklisi “James”i Yayımladı

Indie pop’un sevilen isimlerinden dünyaca ünlü Belçikalı müzik grubu Oscar and the Wolf’un “James” isimli yeni teklisi Türkiye’de GRGDN Müzik’in temsil ettiği [PIAS] etiketiyle yayımlandı. Max Colombie’nin şimdiye kadar yazdığı şarkılardan çok daha farklı, keyifli ve kederli bir müzik deneyimi olan “James” ilişkilerden, arkadaşlıklardan ve aşklardan iham alıyor.

Max Colombie önderliğindeki grubun bu yeni teklisi ismini şarkının kaydı için stüdyoya girildiği gün dünyaya gelen Colombie’nin yeğeni James’ten alıyor. Colombie ulaşmak istediği noktanın ışık ve karanlık arasındaki denge olduğunu söylüyor ve modern R&B, elektro-pop, bağımsız rock tarzındaki şarkılarının kaynağını hüzün, mutluluk, aşk ve alacakaranlık temaları oluştururken “James” ile bunlara doğaüstü bir enerji de katıyor.

Colombie, yeni şarkısında Fransız ve İtalyanların yaşayış tarzlarından, kıyafetlerinden, fotoğraflarından ve filmlerinden etkilendiğini belirtiyor. Sözlerinden müziğine, tüm şarkıyı rüyasında yazdığını söyleyen Colombie, uyandığında “James”in tastamam olduğunu ekliyor.

​Türkiye’de çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve klavye ve DJ’liğini Türk asıllı müzisyen Ozan Bozdağ’ın üstendiği Oscar and the Wolf, geçtiğimiz yıllarda İstanbul, Bursa, Bodrum, İzmir gibi çeşitli şehirlerde çok sayıda performans sergiledi ve konser biletleri dakikalar içerisinde tükendi.

https://www.youtube.com/watch?v=1m53G9nIfQA

0
1410
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage