22 HAZİRAN, SALI, 2021

CUT_’ın Yeni Teklisi “Breathe” Dinleyiciyle Buluştu

Prodüktör Sebastiaan Dutilh ve vokalist Belle Doron ikilisinden oluşan Amsterdamlı elektronik müzik ikilisi CUT_’ın yeni teklileri “Breathe” [PIAS] etiketi ile tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Dutilh ve Doron, diskografilerine ekledikleri “Breathe” ile başka dünyaya ait hissi veren ritim ve vokalleriyle dinleyicilerini farklı bir boyuta taşıyorlar. “Artık devir değişti; dünya artık ayaklarımızın altında, parmaklarımızın hemen ucunda. Bütün dünya yanı başımızdayken uyuyoruz, yemek yiyoruz, yürüyoruz ve yaşıyoruz. Sıradan olmanın kaygısı ve korkusu, bugünlerde hepimizin kendini içinde bulduğu ortak bir durum. Önemli olmaya o kadar odaklanmışız ki etrafımıza bakmayı unutuyoruz. Hissetmek, hareket etmek, dinlemek, nefes almak…”  için geç olmadığını hatırlatıyor.

​​2013 yılında kurulan CUT_, pop ve elektronik müziğin kombinasyonundan oluşan tarzlarıyla hem dünyada hem de ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip. 2014 yılında ünlü Fransız şarkıcı Stromae’nin “Papaoutai” şarkısına yaptıkları cover’larıyla adlarını duyuran ikili, o günden beri daha pek çok başarılı çalışmaya imza attı ve sayısız konserler verdi. Flume, Aluna George, Jamie xx gibi isimlerden ilham alan CUT_, Netflix’in Elite dizisinde yer alan “Out Of Touch” şarkıları ile ünlerine ün kattı. 

https://www.youtube.com/watch?v=lZzBdB3_UxE

0
675
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage