27 EKİM, ÇARŞAMBA, 2021

Roma Kulübü Derneği ve Istanbul Concept İş Birliğinde Sergi: “Esinti | Aura”

Roma Kulübü Derneği ve Istanbul Concept iş birliğinde, Işık Gençoğlu küratörlüğünde gerçekleşecek sergi serisinin ilki “Esinti | Aura” 5 Kasım'a kadar Roma Kulübü Derneği Merkezi, CASA D’ITALIA binasında sanatseverlerle buluşuyor.

Circolo Roma | Roma Kulübü Derneği, derneğin CASA D’ITALIA binasında Roma’nın zengin kültürel altyapısının izlerini taşıyan ve tüm sanat disiplinlerini kapsayan bir dizi program gerçekleştirecek. Programın sergi ayağının sorumluluğunu üstlenen Istanbul Concept Gallery, Roma Kulübü Derneği’nin düzenleyeceği etkinliklere paralel temalar etrafında şekillenecek ve farklı kültürleri, farklı/benzer ifade biçimleriyle “sanat eserleri” aracılığıyla izleyiciye ulaştıracak projeler sunmayı hedefliyor.

Istanbul Concept’in organizasyonunu üstlendiği, Işık Gençoğlu’nun küratörlüğünü yaptığı, aynı zamanda Roma Kulübü Derneği ve Istanbul Concept iş birliğinin ilk projesi olan “Esinti|Aura” başlıklı sergi, farklı ülkelerden sanatçıların resim, heykel ve fotoğraf üzerine çalışmalarını sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Sergide Andreas Georgiadis, Burak Karavit, Coşkun Sami, Gabrielle Reeves, Hakan Cingöz, Nihal Gündüz, Maria Roza, Mikhail Shapovalov, Olga Alexopoulou, Ömer Kasımoğlu, Suat Akdemir ve Uğur Çalışkan’ın eserleri yer alıyor.

“Esinti | Aura” sergisini 5 Kasım’a kadar her gün saat 11:00 - 16:00 saatleri arasında Roma Kulübü Derneği Merkezi, CASA D'ITALIA Binası’nda ziyaret edebilirsiniz.

​Adres: Circolo Roma | Roma Kulübü Derneği, CASA D’ITALIA, Meşrutiyet Caddesi, No:75, Tepebaşı

0
337
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage