08 EYLÜL, ÇARŞAMBA, 2021

“İnsanlar İkiye Ayrılır” Filmi 10 Eylül’de Vizyonda

BluTV ve Bir Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın yer aldığı İnsanlar İkiye Ayrılır filmi 10 Eylül’de vizyona giriyor.

Karışık Kaset isimli ilk filmi ile tanınan Tunç Şahin’in proje tasarımını, senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği İnsanlar İkiye Ayrılır filmi BluTV’nin orijinal yapımlarından 7YÜZ’den ilhamla hayata geçirildi. Film bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikâyelerini ele alıyor. Ayvalık Film Festivali’nde gösterilen film, geçtiğimiz sene Antalya Film Festivali’nde En İyi Senaryo ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Nezaket Erden) ödüllerini kazandı. Başrollerinde Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın yer aldığı filmde onlara Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut’un yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Ayrıca filme Metin Akdülger ve Hazal Türesan da konuk oyuncu olarak katılıyor. İnsanlar İkiye Ayrılır filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Görevleri, borçlu insanları psikolojik baskı ile köşeye sıkıştırarak, yapabilecekleri en yüksek tahsilatı yapmak olan Duygu ve Bahadır, Ceren Gürel adlı bir borçlunun dosyasını takip etmeye başlar. İkili bir yandan genç kadını sıkıştırmak için akıl oyunları oynarken, öte yandan da dosyanın sonunda alınacak prim için birbirlerine karşı amansız bir mücadele içine girer.

0
358
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage