22 KASIM, PAZARTESİ, 2021

İdil Meşe’nin Yeni Teklisi “Ah Bir Bilsen” Yayımlandı

İdil Meşe’nin dinleyiciyi 60’lı yılların tınılarına doğru bir yolculuğa çıkardığı “Ah Bir Bilsen” isimli teklisi Ada Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu.

İdil Meşe, “Ah Bir Bilsen” isimli 4. teklisiyle bastırılan duyguları açığa çıkarıyor. Düzenlemesini Cem Özel’in üstlendiği şarkının klibi 26 Kasım saat 21:00’de Netd YouTube kanalında yayımlanacak. Meşe’nin aşkını itiraf etmekte zorlananları cesaretlendirdiği şarkısında 60’lar stili gitar riff’leri, fırçalı davullar, duygusal tuşlular, yavaşça tutuşan sıcak ve hisli vokaller bulunuyor. Söz ve müziği İdil Meşe’ye ait şarkının aranjörü Cem Özel aynı zamanda akustik gitar, bas gitar, perküsyon ile tuşluların performans kaydında da yer alıyor. Vokal kaydı Özgür Özkan Mete tarafından Ada Stüdyo’da gerçekleştirilen şarkının mix’ini Baran Göksu ve mastering’ini Ahmet Gökhan Coşkun üstleniyor. Tayfun Çetinkaya tarafından çekilen kapak fotoğrafındaki arka plan resmini Bashaques’in kurucusu Başak Cankeş, kapak tasarımını ise Merve Arslan yaptı.

İdil Meşe’nin 2022 yılında Ada Müzik’ten çıkaracağı yeni albümünü müjdeleyen “Ah Bir Bilsen” teklisini buradan dinleyebilirsiniz.

0
225
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage