22 MAYIS, PAZAR, 2022

4. Kaş Caz Festivali 26 - 28 Ağustos’ta

Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilecek olan Kaş Caz Festivali, Gezinomi’nin katkılarıyla ve Setur Marina ev sahipliğinde 26 - 28 Ağustos tarihleri arasında müzikseverlerle buluşacak.

Dopdolu ve keyifli bir programı dinleyicilerle buluşmayı amaçlayan festival, bu yıl uluslararası alanda da ses getirmiş önemli isimleri ağırlayacak. Kaş’ın doğası eşliğinde gerçekleşecek festivalde müzisyenler solo ve grup performansları ile müzikseverlerle buluşacak.

Festivalin uluslararası konukları arasında; caz piyanisti ve bestecisi Uriel Herman Trio, yaşamını New York’ta sürdüren trompetçi Itamar Borochov, Mevlana Celaleddin Rumi’nin bir şiirinden alınan albüm adıyla dikkat çeken Hollandalı Rembrant Trio, Ediz Hafızoğlu ile “Kavuşma” projesinde dinleyicilerle buluşacak olan Vasiliki Papageorgiou yer alıyor.

1920’lerin caz ruhunu yeniden yansıtan Uninvited Jazz Band, Su İdil, DJ Tsü Tsü, Mert Pekduraner Quintet, İzzet Kızıl X Emiran “Across”, DJ Mesut Yücel, Kerem Görsev Trio feat. Fatih Erkoç, “herkes için müzik” sloganı ile yola çıkan Social Inclusion Band ise festivalin yerli konukları arasında yer alıyor.

Festivalin bu yılki önceliklerinden biri de kapsayıcılık ve çeşitlilik olacak. Festival her aşamasında herkes için erişilebilir ve ulaşılabilir olarak eşitlikçi bir festival organizasyonu örneği sunacak.

​​4. Kaş Caz Festivali’nin biletlerine buradan, festivalin programı ve ayrıntılı bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.

0
4753
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage