Advertisement
18 ŞUBAT, SALI, 2014

Ya Armut Ağacı Olursam

Feyza Hepçilingirler'in yeni kitabı Ya Armut Ağacı Olursam' kitabı Kırmızı Kedi Çocuk'tan çıktı... Hepçilingirler kitapta iletişimin önemi, doğanın korunmasına karşı duyarlılık, kendini tanıma gibi büyüme serüveninde önemli birer yol gösterici olabilecek konulara odaklanıyor.

Ya Armut Ağacı Olursam

Feyza Hepçilingirler'in yeni kitabı Ya Armut Ağacı Olursam' kitabı Kırmızı Kedi Çocuk'tan çıktı...

Hepçilingirler kitapta iletişimin önemi, doğanın korunmasına karşı duyarlılık, kendini tanıma gibi büyüme serüveninde önemli birer yol gösterici olabilecek konulara odaklanıyor. Kitabın sonunda yer alan tiyatro metni ve etkinlik dosyası, genç okurlara işlenen konuların derinlikle kavramasında ve kitabın ana karakterinin serüvenini yeniden yaşamalarında yardımcı olacak niteliktedir.

Yaz tatilini dayısının çiftliğinde geçiren Onur, bahçede dolaşırken birağacın aşılandığını görür ve merakla izler. Aşı yapılan yabani ağaç, armut ağacı olacak ve meyve verecektir. Çiftlikte geçirdiği keyifli günlerin ardından yaz tatili biter ve Onur kente döner, okula başlar. Arkadaşlarından ertesi gün aşı olacaklarını öğrenen Onur birden korkuya kapılır. Yoksa kendisi de bir armut ağacı mı olacaktır?

Ya Armut Ağacı Olursam
Feyza Hepçilingirler
Resimleyen: Yusuf Tansu Özel
64 sayfa
Kırmızı Kedi Çocuk

0
4274
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Advertisement
Geldanlage