01 EYLÜL, CUMA, 2023

Måneskin’den Yeni Tekli: “Honey (Are U Coming?)”

İtalyan rock grubu Måneskin’in “Honey (Are U Coming?)” isimli yeni teklisini müzikseverlerle buluştu. 

Bu yılın başında yayımlanan son albümü RUSH!’tan kısa süre sonra “Honey (Are U Coming?)” teklisi ile geri dönen grup, dün gece (31 Ağustos) Roma’daki Gazometro’da canlı yayımlanan bir etkinlik düzenleyerek “Honey (Are U Coming?)” de dahil olmak üzere üç parça seslendirdi. Måneskin, 3 Eylül’de başlayacak RUSH! albümünün turnesi kapsamında dünyayı gezecek. Ayrıca MTV VMA ödüllerine de katılacak grup, burada yeni parçayı seslendirdikleri bir performans gerçekleştirecek.

Basçı Victoria De Angelis yeni tekli ile ilgili şunları söylüyor: "Şarkıyı turneden hemen sonra yazdık, turne ve seyahatlerden dolayı hâlâ çok enerjimiz vardı. Şarkıyı Londra ve Los Angeles arasında yazdık. Sonuçtan gerçekten memnunuz ve bunun bizim için oldukça yeni bir şey olduğunu düşünüyoruz."

Solist Damiano David ekliyor: "Bu, cinsiyeti ya da herhangi bir kimliği olmayan birinin hikâyesi, kim olduğuna siz karar verin. Gözlerinde kendini yersiz hissettiği için üzgün olduğunu gördüğünüz birini bunun ve bu, bir kişiden diğerine, aslında ne bulacaklarını bilmeden yeni bir maceraya katılmaları için bir davettir, sadece maceranın tadını çıkarın."

​Måneskin’in “Honey (Are U Coming?)” isimli yeni teklisini buradan dinleyebilirsiniz.

0
2505
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage