26 ŞUBAT, PAZARTESİ, 2024

Yngwie Malmsteen 6 Temmuz’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda

İsveçli gitarist Yngwie Malmsteen, en iyi hitlerinden oluşan bir set list ve Epifoni organizasyonu ile 6 Temmuz’da Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

41 yıllık müzik kariyerinde TIME dergisinin “Tüm Zamanların En İyi 10 Elektrik Gitaristi” arasında yer alan Yngwie Malmsteen, 20 yıl aradan sonra Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluşacak. Onlarca altın ve platin plağa, dünyanın dört bir yanındaki gitar dergilerinden aldığı 50’den fazla ödüle sahip olan Malmsteen, 2021 yılında yayımladığı Parabellum isimli son albümü dahil, kariyeri boyunca toplam 22 stüdyo albümüne imza attı. 80’lerin ortasında hard-rock türünü duygusal notalarla birleştirmesiyle tanınan ve kendine hayran bırakan ve neoklasik bir tarz oluşturan sanatçı, eserleri ile bir nevi devrim yaparak pek çok müzisyenin bakış açısını değiştirdi. 

​6 Temmuz akşamı saat 21.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Yngwie Malmsteen konserinin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

0
696
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage