25 OCAK, PAZARTESİ, 2016
“Sahne ve Bellek” 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de İzleyiciyle Buluşuyor

Ortaköy Erkek Yurdu Magazin Poster Kalıntıları#8

“Sahne ve Bellek” 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de İzleyiciyle Buluşuyor

Ortaköy Erkek Yurdu Magazin Poster Kalıntıları#5


“Sahne ve Bellek” 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de İzleyiciyle Buluşuyor

Ülkemizde fotoğraf sanatının en önemli temsilcilerinden Sıtkı Kösemen, yeni sergisi “Sahne ve Bellek” ile 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de sanatseverlerle buluşuyor. 42 Maslak ve SANATORIUM işbirliğiyle düzenlenen sergi 28 Ocak’ta ziyarete açılacak. Sanatçı, “Sahne ve Bellek” başlıklı fotoğraf serilerinde, şimdilerde terk edilmiş olan Ortaköy’deki Yahudi Erkek Öğrenci Yurdu’nun duvarlarında 70’li yıllardan kalmış pin-up manken posterleri ile bellek ve çevre ile ilintili düşünceleri, kim olduğumuz üzerindeki etkilerini keşfediyor.

İstanbul’un çok kültürlü / sosyopolitik tarihi ile birlikte mükemmel harmonisine tanıklık etmek isteyenler Sıtkı Kösemen’in "Sahne ve Bellek" isimli sergisini 4 Mart tarihine kadar 42 Maslak Art!SPACE Gallery’de ziyaret edebilir.

Günlük yaşamın her anını sanatla çevreleyen ve sanatın yaşamı zenginleştirmesini ifade eden “Artful Living” konsepti ile hayata geçen 42 Maslak, sergiler, söyleşiler ve etkinliklerle sanatı sürekli hayatın odak noktasında tutarak, Maslak’ın sadece ticaret hayatından ibaret olmadığını kanıtlıyor.

İlk görsel künyesi: Ortaköy Erkek Yurdu Magazin Poster Kalıntıları#1

0
2091
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage