04 HAZİRAN, SALI, 2024

PSM Loves2Dance Festival 29 Haziran’da Zorlu PSM’de

Christian Löffler, Parra For Cuva, Stimming, Natascha Polké, Fejka, Pantha Du Prince gibi pek çok isim görsel ve işitsel şovlarıyla PSM Loves2Dance Festival kapsamında 29 Haziran’da Zorlu PSM’de müzikseverlerle buluşacak.

The Meister katkılarıyla gerçekleştirilecek PSM Loves2Dance Festival’de birbirinden ünlü isimler Zorlu PSM’de sahne alacak. Festivalde; Almanya’nın önde gelen elektronik müzik sanatçısı ve yapımcısı olan, deneysel tekno müziğin son yıllarda en sevilen isimleri arasında yer alarak sahnede kendi ürettiği videoları da kullanan Christian Löffler, pek çok farklı enstrümanı bir araya getiren şarkılarıyla ve “Wicked Games” şarkısıyla listeleri altüst eden Berlin merkezli elektronik müzik üreticisi Parra For Cuva, Almanya’nın Hamburg kentinin yetiştirdiği en parlak isimlerden olan Stimming, indie/folk-pop geçmişiyle, yetenekli şarkıcı-söz yazarı Natascha Polké, rüya gibi atmosferler ile teknonun vurucu havası arasındaki melodik karışımı sunan Fejka ve house, minimal techno ve shogaze gibi türleri ustaca harmanlayan, “Lay in a Shimmer”, “Bohemian Forest”, “Pius in Ticet” gibi parçalarıyla milyonlarca dinlenmeye ulaşarak geniş bir hayran kitlesi edinen Pantha du Prince’in yanı sıra  Abanoz, Gaia Ekho, MFY, Moophy ve Konuralp’te setin başına geçecek. Ayrıca festivalde Carbone Black ve TKO’nun eşsiz görsel-işitsel performansları da PSM Led Ekran’da katılımcılarla buluşacak.

​The Meister katkılarıyla 29 Haziran’da Zorlu PSM’de gerçekleşecek PSM Loves2Dance Festival’in biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

0
416
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage