27 OCAK, ÇARŞAMBA, 2016

Picasso İş ya da Teknoloji Uzmanı Olsa Nasıl Olurdu?

ArtBizTech (International Institute of Arts for Business and Technology) Istanbul ve Artfulliving.com.tr işbirliğiyle 29 Ocak Cuma günü, saat 19.00'da "Picasso iş ya da teknoloji uzmanı olsa nasıl olurdu?” temasıyla 42 Maslak Art!SPACE’de gerçekleştirilecek etkinlikte, iş ve teknoloji dünyasında sanatsal bakış açıları yoluyla yaratıcılık ve inovasyonun nasıl sağlanabileceği katılımcılara interaktif bir şekilde aktarılacak.

ArtBizTech Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Yayıcı’nın yapacağı konuşma ve Touchdrama tarafından gerçekleştirilecek yaratıcı drama çalışmasını içerek etkinliğe kayıt yapmak için www.artbiztech.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Etkinlik detayları alttaki şekildedir:

Konuşmacı:

Emrah Yayıcı (Artbiztech Yönetim Kurulu Üyesi ve Keytorc, BA-Works, UXservices şirketleri Yönetici Ortağı)

Picasso sanatçı yerine iş ya da teknoloji uzmanı olsa nasıl olurdu?
Dünyanın en yenilikçi ve yaratıcı şirketlerinin sırrı nedir?
Artful thinking (sanatsal düşünme) sayesinde yaratıcılık ve farklı düşünme gibi sağ beyin yetkinlikleri nasıl artırılabilir?
İş ve günlük hayatınızda başarı ve mutluluğunuzu artıracak hap gibi sanat bilgileri nelerdir?

Yaratıcı Drama Etkinliği:

Ayfer Artaç, Yılmaz Erdal (Touchdrama Eğitmenleri)

Picasso’nun çocukluğundan, hayata ve sanata bakış açısından, insan ilişkilerinden ve eserlerinden yola çıkarak Pablo Picasso ve onun farklı düşünme yetisinin katılımcılara  interaktif bir şekilde hissettirilmesi.

LCV için tıklayınız:

http://www.artbiztech.org/event/meetup/creativity-and-innovation.html

0
3158
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage