05 EYLÜL, SALI, 2023

Park’ta Rock Serisi The Ringo Jets ile Devam Ediyor

KüçükÇiftlik Park’ın konser serisi 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock, 30 Eylül’de Türkiye’nin önemli rock gruplarından The Ringo Jets’i ağırlayacak. Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen konserin açılışını Hedonutopia ve Birkan Nasuhoğlu yapacak.

100% Müzik Sunar: Park’ta Rock serisi, The Ringo Jets, Hedonutopia ve Birkan Nasuhoğlu’nun art arda sahnede olacağı bir konsere devam ediyor. 2012’de çıkış yapan The Ringo Jets, gitarlarda Tarkan Mertoğlu ile Deniz Ağan ve davulda Lale Kardeş’ten oluşuyor, vokaller ise üç grup üyesi arasında paylaşılıyor. Kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerini 2014’te yayımlayan grup, Primavera Sound, Les Rencontres, Transmusicales, Gutter Island, Rock’n Coke, Øyafestivalen ve Sziget gibi büyük festivallerde sahne aldı. Rock’n roll ile saykodelik müziği harmanladıkları tekliler ve albümlerle büyük bir dinleyici kitlesi edinen The Ringo Jets, Tarkan Mertoğlu’nun ilk prodüktörlük ürünü olan son albümleri Radio Ringo’yu Nisan 2023’te yayımladı. Fırat Külçek ve Kerem Feyzi’den oluşan indie-elektronik ikilisi Hedonutopia, elektronik ritimler, uçuşan melodiler ve uzaktan geliyormuş gibi duyulan derin vokallerle deneyselliğin çorak topraklarından, melankolinin derin sularına kadar geniş bir coğrafyada geziniyor. Müzik hayatına 2013’te Yedinci Ev grubuyla başlayan ve 2018’den bu yana solo kariyerine devam eden Birkan Nasuhoğlu; teklileri, EP’leri ve albümlerinin yanı sıra Gökhan Türkmen, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi isimlerle yaptığı ortak yapımlarıyla da dinleyicilerin dikkatini çekiyor.

​Yüzdeyüz Müzik katkıları ve URU organizasyonuyla düzenlenen 100% Müzik Sunar: Park’ta Rock konser serisinin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

0
778
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage