13 EYLÜL, PAZARTESİ, 2021

Netflix Yılmaz Erdoğan’nın Yeni Filmi “Kin”in Fragmanını Paylaştı

Uyarlama senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Netflix yapımı polisiye ve gerilim filmi Kin’in resmi fragmanı yayımlandı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin yönetmenliği ise Türkan Derya yapıyor.

Kin heyecan dolu hikâyesi ile izleyiciye suçun, suçlunun ve masumiyetin ne olduğunu yeniden sorgulatıyor. Güney Kore adaptasyonu filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın yer alıyor. Film 8 Ekim’den itibaren Netflix’ten izlenebilecek. Kin filminin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

0
632
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage