24 ARALIK, CUMA, 2021

Nekropsi 11 Mart’ta KüçükÇiftlik Park’ta

Yerli progresif rock sahnesinin kült grubu Nekropsi, 11 Mart Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

Nadir konser veren Nekropsi, “Erciyes Şokta”, “Baba”, “Foklar”, “Yok Var”, “Dedikodu” gibi parçaları ve soluksuz çaldıkları enstrümantal parçaları ile 11 Mart Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ta sahnede olacak. Gecenin açılışını Hakan Tamar DJ setiyle yapacak.

Gitarlar ve vokallerde Cem Ömeroğlu ve Gökhan Goralı, davullar ve vokallerde Cevdet Erek, bas gitar ve vokallerde ise Kerem Tüzün’den oluşan Nekropsi; albümleri, teklileri, enstrümanlarına hakimiyetleri, doğaçlamaları ve sürprizle dolu sahneleriyle yurt içi ve yurt dışında geniş bir dinleyici kitlesi edindi. Nekropsi’nin 1996’da çıkardıkları ilk albümleri Mi Kubbesi’ni 2007’de Sayı 2, 2009’da 1998, 2013’te Aylık albümleri takip etti. 2018 yılında “Sekizler” ve “Ta Ta Du”, 2019’da “Dedikodu” teklilerini yayımlayan grup, 2020’de ise “Helezon” teklisini müzikseverlerle buluşturdu.

İlk jenerasyon radyo programcılarından DJ Hakan Tamar ise hareketli ve alternatif set list’iyle gecenin açılışını yapacak.

​URU organizasyonuyla gerçekleştirilecek Nekropsi konserinin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

0
663
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage