08 ARALIK, PAZAR, 2019

Mixer Aralık Ayında Dopdolu

Mixer, aralık ayında yepyeni sergilerle sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. 6 Aralık 2019 ile 10 Ocak 2020 tarihleri arasında “Blended” isimli karma sergi, 6 Aralık ile 21 Aralık 2019 tarihleri arasındaysa “Lumin: Yaşayan Yerleştirme” ve “Artifact / Yüzler” isimli solo sergileri izleyicilerle buluşuyor.

Son yıllarda sanata açtığı alanla ön plana çıkan Mixer, yine dopdolu bir programla sanatseverlerin karşısında. İlk olarak Balkan Karılman, CANAN, Deniz Ezgi Sürek, Eda Emirdağ, Gökçe İrten, Gözde Ulusoy, Haydar Akdağ, Isabelle Heske, Özge Enginöz, Sibel Kocakaya ve Tutku Bulutbeyaz’ın eserlerinin yer alacağı “Belended” isimli karma sergi bünyesindeki birçok eseri izleyicilere sunmaya hazırlanıyor. Bu karma kolaj sergisi kâğıt, seramik, video ve kumaş gibi çeşitli formlardan eserleri bünyesinde toplamasıyla ön plana çıkıyor.

​Mixer, aralık ayı içerisinde “Blended”a paralel olarak ayrıca Ahmet Said Kaplan’ın “Lumin, Yaşayan Yerleştirme” ve Hakan Gündüz’ün “Artifact / Yüzler” isimli sergilerine de ev sahipliği yapıyor. Proje odalarında sergilenecek olan eserler, DECOL sanatçılarından olan Kaplan’ın interaktif deneyimi ile Gündüz’ün “yüzler”inin prömiyerini izleyicilere sunmayı amaçlıyor.

0
594
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage