01 MART, PAZARTESİ, 2021

“Kağıttan Hayatlar” Filminin Fragmanı Yayımlandı

Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu Netflix orijinal filmi Kağıttan Hayatlar’ın resmi fragmanı yayımlandı. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Can Ulkay otururken, senaryosu ise Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alındı.

Çağatay Ulusoy’un başrolünü Emir Ali Doğrul ile paylaştığı Kağıttan Hayatlar, 12 Mart tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayımlanacak.

​“İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı... Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kâğıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.”

https://www.youtube.com/watch?v=gjZOIqRYwGs

0
1365
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage