23 MAYIS, PAZARTESİ, 2022

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi Yaz Atölyeleri Başlıyor

Her yaştan mizahseveri buluşturan Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nin karikatür, çizgi roman ve manga meraklılarına özel düzenlediği yaz dönemi atölye eğitimleri için başvurular bugün (23 Mayıs) başladı.

Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nin hayata geçirdiği 2022 yaz sezonu karikatür, çizgi roman ve manga atölyeleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Farklı yaş gruplarından kişilerin katılımıyla gerçekleştirilecek atölyelere dileyen çevrim içi dileyen yüz yüze katılabilecek. Yüz yüze gerçekleştirilecek atölyelerde sınıflar 7, çevrim içi atölyelerde ise 10 kişiden oluşacak. Devam zorunluluğu bulunan atölyelere katılım için Kadıköy’de ikamet etme zorunluluğu bulunmuyor.

Atölye çalışmaları çizgi romanda Gökçe Akgül ve Mehmet Naci Dedeal, mangada Ali Toğlukdemir, karikatürde Akdağ Saydut, Anıl Gürak, Ayşe Işın, Behiç Pek, Cihan Kılıç, Eda Oral, Erhan Candan, İlker Altungkök, Nuhsal Işın ve Sibel Bozkurt’un eğitmenliğinde gerçekleştirilecek. Karikatür Evi’nde ilk dönem atölyeler 27 Haziran’da, ikinci dönem atölyeler 18 Temmuz’da, üçüncü dönem atölyeler ise 8 Ağustos’ta düzenlenecek.

​Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nin düzenlediği atölyelere buradan başvurabilirsiniz.

0
597
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage