24 AĞUSTOS, SALI, 2021

Gece Gezmesi Konserleri 18 Eylül’de Beykoz Kundura’da

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 1 - 24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 28. İstanbul Caz Festivali’nin gelenekselleşen Gece Gezmesi etkinliği, bu yıl Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması” panelleriyle birlikte, 18 Eylül’de Beykoz Kundura’da, Kundura Sahne iş birliğiyle gerçekleştirilecek.

24 yıldır Garanti BBVA sponsorluğunda, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali caz, pop, soul, funk ve dünya müziğini İstanbul’un açık hava sahnelerinde müzikseverlerle buluşturacak. Birden fazla sahnede farklı konserlerin yer alacağı Gece Gezmesi, +1 desteğiyle bu yıl altıncı kez gerçekleştirilecek. 18 Eylül Cumartesi günü gerçekleştirilecek Gece Gezmesi’nde Alp Ersönmez “Cereyanlı”, Çağrı Sertel “Multiverse”, Dilan Balkay, Kâzım ve Udgang yer alacak. Gece Gezmesi’nin biletlerini buradan satın alabilirsiniz.

Beykoz Kundura, aynı gün Vitrin “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” panellerine ev sahipliği yapacak. Güncel müziği odağına alan uluslararası bir tanıtım ve iletişim etkinliği olan Vitrin panelleri, film ve oyun endüstrisinde müzik kullanımı, plak şirketleri, menajerler, yapım şirketleri, sanatçılar ve yerel sektör kurumlarını bir araya getirmeyi amaçlıyor. Vitrin kapsamındaki paneller seyirciye kapalı olarak gerçekleştirilecek ve oturumların ardından İKSV YouTube kanalından izlenebilecekler. Vitrin “Türkiye Güncel Müzik Buluşması” panelleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

​Ayrıca Benoit Toulemonde’un yönetmenliğini yaptığı müzisyen Nils Frahm’ın konser filmi Tripping With Nils Frahm, 17 Eylül’de 28. İstanbul Caz Festivali ve MUBI iş birliğiyle Müze Gazhane’nin açık hava sahnesinde ücretsiz olarak gösterilecek.

0
1645
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage