06 AĞUSTOS, PERŞEMBE, 2020

DasDas’ın Açık Hava Gösterimleri Devam Ediyor

DasDas, geçtiğimiz ay başlattığı Açık Hava ve Avlu etkinliklerini Ağustos ayı boyunca sürdürmeye devam ediyor. Tiyatro oyunlarından DJ performanslarına kadar birçok farklı türden gösteriyi içeren etkinlikler, sanatseverlere yeniden sanat dolu günler vadediyor.

Sosyal mesafe ve hijyen kuralları gözetilerek yeniden açılan DasDas, açık hava sahnesinde ağırlayacağı misafirlere sezon boyunca büyük ilgi gören oyunlarından bir seçki sunacak. Bu kapsamda Güle Güle DivaTimsahÇok Satanlar ve Joseph K.’nın yanı sıra prömiyerini 2017 yılında yapan ve çok beğenilen İstila! oyunu da izleyicilerle buluşacak.

Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de birçok özel gösteri ve oyun hazırlayan DasDas, Uyku Nereye Kaçar, Göçebe, Pi Hanım’ın Tarifsiz Kurabiyeleri, Astro Ay’a Tırmanıyor, Beceriksiz Kralın Öyküleri, Bir Zaman Üç Zaman gibi çocuk oyunlarını da yeniden sahnesinde ağırlayacak.


DasDas, Ağustos ayı boyunca tiyatro gösterilerine paralel olarak çeşitli DJ performanslarına da ev sahipliği yapacak. Tarihi netleşen programlar ilerleyen günlerde kurumun internet sitesi üzerinden duyurulacak.

​DasDas’ın internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

0
749
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage