28 TEMMUZ, ÇARŞAMBA, 2021

Balthazar 20 Kasım’da İstanbul’da

Salon İKSV’nin, şehrin farklı mekânlarında geniş kitlelere ulaştığı etkinliği Gezgin Salon, +1’in katkılarıyla 20 Kasım’da Belçikalı indie rock grubu Balthazar’ı Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşturacak.

İndie rock ikilisi Balthazar, pandemi sonrası ilk turnelerinde +1 Katkılarıyla: Gezgin Salon kapsamında 20 Kasım Cumartesi günü saat 21.30’da Volkswagen Arena’da sahneye çıkacak. Belçika’nın Gent kentinden çıkma lise arkadaşları Jinte Deprez ve Maarten Devoldere’in ruha dokunan pop rock’u, 2019'daki dünya turneleri sırasında yazıp pandemi döneminde kaydettikleri yeni albümleri Sand ile yeni bir soluk kazanıyor. Belçikalı grubun beşinci albümleri olan Sand, ilk albümleri Applause’daki kadar taze ve enerji dolu şarkılar içeriyor. İkilinin canlı çalmaktan aldıkları keyfin her notasına yansıdığı albüm, sahneden uzak kaldıkları günlerin acısını çıkaracakları pandemi sonrası turnelerinde, ilk defa İstanbullularla buluşacak.

​20 Kasım Cumartesi günü saat 21.30’da gerçekleştirilecek konser için biletler 30 Temmuz Cuma günü 10.30’dan itibaren passo.com.tr üzerinden ve İKSV ana gişeden satışa çıkacak.

0
443
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage