04 HAZİRAN, CUMA, 2021

Akustikhane Across Serisinin İlk Albümü Emiran ve İzzet Kızıl’dan

Akustikhane’nin yeni müzik deneyimleri yaşatmak amacıyla hayata geçirdiği Across serisindeki performanslar albüm hâline geliyor. Across serisinin ilk albümünde Emiran ve İzzet Kızıl’ın yeni şarkıları yer alıyor.

İstanbul’daki ilham verici mekânlarda, elektronik müzik artistleriyle, kendi enstrümanının ustalarını bir araya getiren Across serisi, YouTube ve BluTV’nin ardından şimdi Spotify, Apple Music gibi dijital müzik platformlarında müzikseverlerle buluşacak. Akustikhane Across serisinde ilk olarak Emiran ve İzzet Kızıl’ın birlikte yaptıkları eserler albüm hâline geldi. İstanbul’daki tarihi Ses Tiyatrosu’nda kaydedilen şarkılar Spotify, Apple Music gibi dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluştu.

Emiran ve İzzet Kızıl’ın projesinde farklı disiplinler bir araya gelerek dinleyiciye farklı bir müzikal enerji sunuyor. Albümde down-tempo, organica, melodic house gibi türlerin; Bonobo, Satori, Stavroz, Thylacine, NTO, Bedouin, Viken Arman, Xique Xique ve Fakear gibi sanatçıların takipçilerine ilham verecek şarkılar bulunuyor.

Akustikhane Across serisinin ilk albümünü buradan dinleyebilirsiniz.

0
272
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage