20 HAZİRAN, PERŞEMBE, 2024

+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali, 29-30 Haziran’da Bonus Parkorman’da

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından +1’in katkılarıyla düzenlenen +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali, bu yıl 29-30 Haziran’da Bonus Parkorman’da gerçekleşecek.

+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’nde sahne alacak isimlere alternatif rock’ın önemli seslerinden Travis ve elektro gitar üstadı Miles Kane eklendi. Daha önce açıklanan isimlere; Parcels, La Femme ve Stavroz’dan sonra geçtiğimiz günlerde Büyük Ev Ablukada, ENGIN, Hey! Douglas, Monsieur Minimal, Oceanvs Orientalis, Bade ve Elektro Hafız eklenmişti. Ayrıca bu yıl, +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali ve Tuz Biber iş birliği ile +1 Komedi Salonu gerçekleştirilecek. Bonus Parkorman’ın yenilenen amfisinde stand-up gösterileri her iki gün de festivalin tuzu biberi olacak, ayrıntılı program çok yakında açıklanacak.

The Man Who ve The Invisible Band gibi albümleri milyonlarca satan, bugüne dek Glastonbury gibi festivallerin en büyük isimleri arasında yer alıp Coachella, Fuji Rock ve daha nicelerinde olağanüstü setlerle izleyici karşısına çıkan Travis, mayıs ayında Salon İKSV’de iki konser veren Miles Kane, yerli müzik sahnesinin en sevilenlerinden, son albümü Defansif Dizayn’la dinleyicilerine yepyeni bir deneyim sunan Büyük Ev Ablukada, geniş müzikal yelpazesi ve kendine has performansıyla ENGIN, break beat, disco ve funk ile zenginleştirdiği coğrafi ezgileriyle Hey! Douglas, vintage synth ve gitarları ve şehvetli vokali ile Yunanistan’ın güncel indie-pop öncüsü Monsiuer Minimal, elektronik müziğin sınırsız imkânlarını kullanarak dünyanın bütün bir ses mirasını müziğinde eriten Oceanvs Orientalis, prodüktörlükten şarkı yazarlığına uzanan çok yönlülüğüyle alternatif popun çıtasını yükselten Bade ve düğün müziğini hipnotik bir boyuta taşırken mizahı da elden bırakmayan Elektro Hafız festival kapsamında dinleyicilerle buluşacak.

​29-30 Haziran’da Bonus Parkorman’da gerçekleşecek +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali’nin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

0
2086
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage