Advertisement
0 YAPILAN YORUMLAR
10205 GÖRÜNTÜLENME
15 TAKİPÇİ
0 BEĞENİ
Yok Yer

“Yok Yer”

Genç sanatçılardan ilk sergi

05-20 Mayıs 2014 tarihleri arasında İstanbul Art Space -The Marmara Pera’da  izleyiciyle buluşacak olan Yok Yer başlıklı sergi, İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümü ve Marmara Üniversitesi Resim bölümü öğrencilerinin işbirliği ile gerçekleşiyor.

Sergi, “Mekân”ın yalnızca fiziksel çevreye değil bireye, bedene, kimliğe, varoluşa ve hafızaya yönelik taşıdığı ipuçlarının sanatçıların yorumlarında nasıl da çeşitlendiğine işaret ediyor. Ayrıca, üretimlerini ilk kez izleyici karşısına çıkaran genç sanatçı adayları ile sanat yönetimi öğrencilerinin ortak heyecanını taşıyan sergi, mekân kavramını ortak bir bağ olarak ele alıyor. Marmara Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Tayfun Erdoğmuş Atölyesi’nden katılan genç sanatçı adayları Yüksel Dal, Büşra Çelikel, Gülşah Öztürk,Onur Gönüllü, Alimert Baran, Nagehan Kazancıgil, Bora Aşık, İzzet M.Kadir, Tuba Girgiç,Olcay Orun’un çalışmalarının yer aldığı serginin küratöryel çalışmaları İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümü Öğrencileri Burcu Bilim, Büşra Sokur, Ece Balcıoğlu, Eda Dindar, Elif Gözlüklü, Ezgi Özkurt, Fatih Gümüş, Görkem Şamcı, Mükerrem Köseoğlu, Pınar Köprülü, Ulaş Odabaş tarafından üstleniliyor.

 “Yok Yer”

5-20 Mayıs 2014

The Marmara Pera
Meşrutiyet Cad. Tepebaşı – 34430,Beyoğlu / İSTANBUL

İletişim :İstanbul Art Space

www.istanbulartspace.com

info@istanbulartspace.com

New Image Info Text

0
4187
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
MEKAN BİLGİSİ
İstanbul Art Space, 2014 yılında açık proje alanı olmayı hedefleyerek kurulmuştur. Sanatçıların ve sanat projelerinin sunumlarıyla gelişen, ulaşılabilir sanat yapısını destekleyen alternatif bir proje’dir. Sanatçı, sanat eseri ve sanat izleyicisi arasında disiplinlerarası bi ... devamı
TAKİPÇİLERİ
15
YAZILARI
3
Geldanlage