24 HAZİRAN, ÇARŞAMBA, 2015

Contemporary Istanbul, Londra’da Koleksiyonerler ve Galerilerle Bir Araya Geldi

Contemporary Istanbul, sanat koleksiyonerleri Freda ve İzak Uziyel’in rezidansında gerçekleşen özel yemek daveti gerçekleştirdi. 23 Haziran’da düzenlenen yemekte, Londra’nın ve Avrupa’nın önde gelen koleksiyoner, galeri kurucusu ve sanat kurumu direktörleri bir araya geldi.

Geceye katılan isimler arasında koleksiyoner ve De Beers Diamond Jewellers CEO’su François Delage, Frieze Art Fair Direktörü Victoria Siddall, Artuner kurucusu ve koleksiyoner Eugenio Re Rebaudengo, sanat galerileri, Purdy Hicks, White Cube, Sprüth Magers, Lisson, Blainsouthern, Sadie Coles, Thomas Dane ile birlikte gecenin ev sahipliğini Uziyel çiftiyle üstlenen CI artistik Danışmanı Marc Olivier Wahler, CI Özel Elçisi Hasan Bülent Kahraman, CI Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli ve CI Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rabia Güreli vardı. 

Londra etkinliği Dubai, Paris, Şangay, Basel ve New York gibi şehirlerin de içinde bulunduğu Contemporary Istanbul’un her yıl gerçekleştirdiği uluslararası etkinlik programında yer alıyor.

0
3554
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage