09 ŞUBAT, CUMA, 2024

Juno Kitap, “Eğer Benimle Olsaydı” ile Yayın Hayatına Başladı

Genç yetişkin ve yetişkin alanında kurgu kitaplar yayımlamak amacıyla 2024 yılında yola çıkan Juno Kitap, ilk kitabı Laura Nowlin’in Eğer Benimle Olsaydı ile okurla buluştu.

Yayınevinin önümüzdeki aylarda yayımlanacak diğer üç kitabı Brynne Weaver’ın Butcher & Blackbird, Stephanie Archer’ın Behind the Net ve Neal Shusterman’in Arc of a Scythe olacak.

Eğer Benimle Olsaydı, Nowlin’in ilk kitabı olmasının yanı sıra yayımlandıktan sonra on ay boyunca New York Times’ın en çok satanlar listesinde zirvede yer aldı. Bir milyon adetten fazla sattı, 19 ülkede yayınlandı. Almanya, Kanada ve İngiltere’de çok satanlar listesinin gözdesi oldu. Nowlin, okuruna aşkın, pişmanlığın ve en yakın ilişkilerimizin yaşamımız üzerindeki dönüştürücü etkisini dokunaklı ve gerçek bir hikâye ile anlatıyor.

“Autumn ve Finn eskiden ayrılmaz bir ikiliydi. Ama sonra bir şeyler değişti. Belki de onlar değişti. Şimdi, birbirlerini görmezden gelmeye çalışıyorlar.

Autumn, sevgilisi Jamie ve çok samimi olduğu arkadaş grubuyla takılıyor. Finn ise okulda herkesin etrafında olmak istediği o popüler çocuk. Yine de bu durum, Finn`le yolları her kesiştiğinde Autumn`ın hissettiklerini ve her şeyin farklı olabileceğine dair o giderek büyüyen rahatsız edici düşünceyi durduramaz: Belki de birlikte olmalıydılar.

Ağustos geldiğinde, her şey sonsuza dek değişecekti. Ve zaman geçtikçe Autumn, yollarını hiç ayırmamış olsalardı hayatlarının nasıl farklı olabileceğiyle yüzleşmek zorunda kalacaktı.”

​Juno Kitap ile ilgili gelişmeleri Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

0
678
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle
Geldanlage