09 TEMMUZ, PAZARTESİ, 2018

Mutluluk İki Patinin Ucunda: Patime Anlat

Yazdığı gençlik kitaplarıyla geniş bir okur kitlesine sahip olan Melinda Metz’in yetişkinlikler için kaleme aldığı Patime Anlat, Esra Doğu’nun çevirisiyle ve hep kitap etiketiyle 13 Temmuz’da raflardaki yerini alacak.

Metz, kitabında Jamie ve kedisi MacGyver’ın eğlenceli hikâyelerini okuruyla paylaşıyor. Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Ama hayatında en son istediği şey bir erkek. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir siteye taşınıp tüm geçmişini geride bırakmış ve kedisi MacGyver ile başladığı yeni yaşamında ne yapmak istediğine karar vermeye çalışıyor. Jamie, bu dönemi kimsenin bozmasına izin vermeyecek. David adındaki adam bile bu kararı değiştiremez. Çok yakışıklı olsa da fark etmez. Birbirinden güzel cupcake’ler yapsa da…

Ama kedisi MacGyver’ın onun için bambaşka planları var. MacGyver, biricik insanının mutlu olmasını, yalnızlık kokusundan kurtulmasını istiyor. Sadece sahibinin değil, insanların hiçbirinin yalnızlık kokmasını istemiyor. Bunu engellemek için de her şeyi yapıyor. Bu, geceleri insanların evinden bir şeyler aşırıp diğer evlere taşımak anlamına gelse bile. Başta insanı olmak üzere bütün yalnızların mutluluğu iki patisinin ucunda.

Görsel: MinKyung Kang

0
1430
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle