18 OCAK, PERŞEMBE, 2018

DJ TİGA 20 Ocak’ta Cihangir’de!

Geçtiğimiz yaz ilki düzenlenen ve 25.000 müzikseveri üç günde 100 DJ ile buluşturan, İstanbul’un yeni festival deneyimi Big Burn, kış sezonunda da elektronik müziğin efsane isimlerini Big Burn Nights serisi ile Roxy’de ağırlıyor. Daha önce bu kapsamda Dubfire ve Gaiser’i İstanbul’da misafir eden Big Burn Nights serisi, 20 Ocak’ta ise dünyaca ünlü Kanadalı DJ TİGA’yı Roxy’de müzikseverlerle buluşturacak. 

90'larda Kanada'nın gece hayatının bir kültüre dönüşmesi adına yaptığı partilerle kuralları değiştiren; The XX, Scissor Sisters, Peaches, Depeche Mode, The Prodigy, Moby, Pet Shop Boys, The Killers ve Mylo gibi isimlere yaptığı remixlerle adından sıkça bahsettirmiş, remixlerinin yanı sıra SexorCiao! ve No Fantasy Required adında üç stüdyo albümü olan elektronik dans müzik prodüktörü Tiga, Kanada'nın dans müziği dünyasına kazandırdığı en büyük isimlerden. TİGA plak şirketi Turbo Recordings ile de dans müziği piyasasına yön veren en önemli isimler arasında yer alıyor. 

​Açılışı Burn Residency 2017'de ülkemizi temsil edip büyük ödülü getiren Furkan Kurt, kapanışı ise Big Burn markasının yaratıcılarından Procombo'dan olacak olan bu büyük geceyi kaçırmayın.

0
1005
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle