09 EKİM, PAZARTESİ, 2017

Büyülü Bir Serüven: Masallarla Yola Çık

Masal Terapi kitabı ile tanıdığımız masal anlatıcısı, eğitmeni ve sanat terapisti Judith Malika Liberman, hayalbazlar, oyunbazlar ve yolcular için kaleme aldığı 40 haftalık yeni serüveni Masallarla Yola Çık! hep kitap etiketiyle 13 Ekim’de raflardaki yerini alacak.

Masallarla Yola Çık, okurlarını belli bir güzergahı olan 40 haftalık bir yolculuğa çıkarıyor. Önce orman. Korkuların karanlık dünyası. Korkularla yüzleşmek ve onları gözden geçirmek gerek. Karanlığın içine dalmadan ışık bulunamaz çünkü. Ormandan sonra dağ var sırada. Burada zirvelere doğru uçulur ve ruhlar ilhamla dolar. Ardından çöle uzanır yol. Çöl, eyleme geçebilmesi için insanı tutkuların ateşiyle bağ kurmaya ve hayatta cesurca ilerlemeye hazırlar. Ve en nihayet, deniz. Duygu dünyası. Orada ilişkilere, çevreyle nasıl bir bağ kurulduğuna bakılır.

​Okurlar ormanı, dağı, çölü ve denizi 40 masalla aşacak, masalların büyülü dünyasında bilinenin içindeki bilinmeyeni görecek, hayal ettikleri hayata doğru dönüştürücü adımlar atacaklar. Bu tılsımlı yolculukta masallar onlara rehberlik edecek.

Fotoğraf: ©Nazlı Erdemirel

0
1685
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle