09 HAZİRAN, CUMARTESİ, 2018

Bebek Şenliği Başlıyor!

Bebek Şenliği bu yıl, 29-30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek. Gelenekselleşen şenlik, Bebekliler Derneği ve Ark Organizasyon/Dimi Art tarafından düzenleniyor.

Kenan Doğulu’nun da “İhtimaller Caz Projesi” kapsamında 30 Haziran Cumartesi akşamı sahne alacağı etkinlikte; Duygu Soylu, Deniz Sipahi, What Da Funk, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Komik Günler, Serin, Enzo Ikah, Ansızın Bi’ İnfilak, Giselle Tavilson, Batuhan, Sevimo, Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu, İstanbul Kadın Orkestrası, Alya, Alesta, Rock’n, Boogie Cult, Esaslı Band, Pagos, Aynasızlar, Vapurdaki Kadın, One Man Band, Dans, Fabrika, Depo Dans, İstanbul School Of Samba, DJ Emre Ergen, Beygü Gökçin Bebek Parkı’ndaki ana sahnede yer alacak sanatçılar arasında.

Gama Gallery’nin, Bebek Aios Haralambos Rum Ortodoks Kilisesi’nde, 30 Haziran Cumartesi saat 19:00’da Şule Altıntaş’ın küratörlüğünde açılacak olan “Geçmiş Zaman/Past Tense” isimli karma kolaj ve resim sergisinin sanatçıları ise Serdar Seven ve Gonca Sezer olacak. “Geçmiş Zaman/Past Tense” isimli serginin 9 Temmuz’a kadar açık kalması bekleniyor.

0
2295
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle