13 TEMMUZ, CUMA, 2018

14. Bodrum Müzik Festivali Başlıyor!

Bu yıl 14’üncü kez müzikseverlerle buluşacak olan Bodrum Müzik Festivali, 4 Ağustos’ta Şef Rengim Gökmen yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde Lauren Fagan ve Murat Karahan’nın sahne alacağı opera gala konseriyle başlayacak.

Festival programında bu yıl ilk kez bir araya gelen sanatçıların performansları öne çıkarken; dinleyicilerin Türkiye’nin Genç Yetenekleri’ni keşfetmesine de fırsat sağlayacak performanslar yer alacak. Ayrıca festival boyunca Doğuş Grubu’nun; 900’ü aşkın üniversite öğrencisinin çalışmalarına alan yaratan sosyal sorumluluk projesi “Sanata Bi Yer” platformuna ait işlerden bir seçki festival kapsamında D-Marin Turgutreis Marina’da sergilenecek.

Doğuş Grubu kurucu destekçiliğinin yanı sıra, DenizBank’ın desteği, Turkcell’in ana sahne sponsorluğu, Audi ve D-Marin katkılarıyla düzenlenen 14. Bodrum Müzik Festivali’nin Sanat Yönetmenliğini Tuğçe Tez üstlendi.

​4 Ağustos Cumartesi, saat 21.00’de D-Marin Turgutreis’te başlayacak ve 8 Ağustos’a kadar devam edecek olan 14. Bodrum Müzik Festivali ilgili daha ayrıntılı programa erişebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

0
1026
0
800 Karakter ile sınırlıdır.
Yorum Ekle